Pod Okrouhlíkem

1/ 3

Zjistit více

O PROJEKTU

Rezidenční projekt Pod Okrouhlíkem dostal své jméno podle umístění přímo pod přírodní památkou Okrouhlík. Celý bytový dům skýtá pro zachování nejvyššího možného komfortu a soukromí pouze sedm bytových jednotek. Každý byt byl projektován a stavěn s maximální péčí a ve vysokém standardu tak, aby se majitel cítil doma bezpečně, útulně a příjemně.

Architektura domu byla částečně předurčena současnou zástavbou, s důrazem na funkčnost a praktičnost. V nezastavěné části vnitrobloku vznikly předzahrádky ke dvěma bytům v 1. NP. Celkem má dům 4 NP, kdy v nejvyšším podlaží vynikne prostorný a vysoce nadstandardní byt se dvěma terasami a výhledem na centrum Prahy.

Lokalita

Projekt Pod Okrouhlíkem je situován nedaleko centra Prahy a zároveň na klidném místě na rozhraní Kobylis a Libně. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost včetně škol, nemocnice, pošty, obchodů, ale také zeleň v okolí. Zásadní přidaná hodnota lokality je tramvajové spojení, zastávka Okrouhlická je totiž doslova za rohem. V pěší dostupnosti je i metro stanice linky C Kobylisy, park s chráněným dubovým stromořadím Okrouhlík, dětské hřiště a koupaliště Stírka.

Před 500 lety se v místě rezidence Pod Okrouhlíkem rozprostíraly vinice. I proto vám jižně orientovaný mírný svah nabízí úchvatné výhledy na Prahu ze sluncem zalitých střešních teras.

Nová rezidenční bydlení jsou v této lokalitě vzácností. Vždy se však jedná o unikátní architektonickou výzvu - sladit ráz domu tak, aby dobře zapadl a příjemně obohatil okolní prostředí. Této výzvy se zhostila renomovaná developerská společnost EBM Partner a.s., která má za sebou již řadu úspěšných a oceňovaných projektů. EBM Partner a.s. tímto pokračuje ve své dlouhodobé koncepci budování nadstandardních a architektonicky jedinečných bytových domů v zavedených pražských lokalitách.

Byty a dispozice

Promyšlené dispozice nabízí byty přímo podle vašich potřeb. Dokonalý domov zde naleznou jak jednotlivci či páry v útulném 2kk, tak rodiny s dětmi v nejoblíbenějším 3kk nebo rozměrném 4kk se třemi možnými ložnicemi. Každý byt je budován ve vysokém standardu a s použitím kvalitních stavebních materiálů a vybavení. Koupelna je zařízena armaturou a sanitárním zařízením od značek Villeroy & Boch, Kaldewei a Kludi Zenta. Celý projekt je vytápěn podlahovým vytápěním s ovládáním prostorovým termostatem. Na podlaze je položena dřevěná podlaha a v místnostech dostatek místa pro úložné prostory. Každá bytová jednotka má vlastní kondenzační kotel a garážové stání s dálkově ovládanými elektrickými vraty. Byty jsou bezbariérové a k dispozici je kromě výtahu také plošina pro kočárky a invalidní vozíky.

Autoři

Rezidence Pod Okrouhlíkem je dalším autorským projektem společností EBM Group. Tuto skupinu tvoří EBM Partner a.s., EBM Expert, s.r.o, EBM Construct, s.r.o a EBM Rent, s.r.o., které se doplňují a vzájemně spolupracují pod jednou střechou v atraktivní budově FIVE na pražském Smíchově, na které se projekčně podílela EBM Expert, s.r.o. EBM Partner a.s. kromě projektu Pod Okrouhlíkem připravuje a realizuje developerské projekty převážně v oblastech rezidenčních domů, bytů a seniorského bydlení. EBM Expert, s.r.o. vypracovala projekt a architektonický návrh a stavbu zajišťuje stavebně-realizační část skupiny - EBM Construct, s.r.o.

Synergii jednotlivých firem a zaměření na přidanou hodnotu oceňuje také odborná veřejnost. Důkazem je nejen obdržení několika významných architektonických i developerských ocenění, ale také úspěšný růst celé skupiny EBM Group.

VYBRANÉ REALIZACE

FOTOGALERIE

Harmonogram projektu

stavební povolení a zahájení stavby - podzim 2020
dokončení stavby - jaro 2022
předání bytů - léto 2022

KONTAKTY

EBM Partner a.s.
budova FIVE
Na Valentince 3336/4
150 00 Praha 5 - Smíchov
Česká Republika

IČO: 24184497

Můžeme Vám pomoci

+420 603 190 703

info@ebmrent.cz

Zobrazit mapu

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 17669

Zanechte kontakt Volejte na +420 603 190 703